خبرنگاران جباری: انتظار طرفداران استقلال قهرمانی است

به گزارش وبلاگ افرا، تهران- خبرنگاران- پیشکسوت استقلال گفت: طرفداران می خواهند تیم محبوبشان بر بلندای فوتبال ایران قرار گیرد که انتظار به حقی است.

خبرنگاران جباری: انتظار طرفداران استقلال قهرمانی است

علی جباری یکی از بازیکنان عظیم و مطرح سابق استقلال محسوب می گردد که سال ها بازوبند کاپیتانی این تیم را بر دستان خود بست و توانست افتخارات زیادی را برای آبی پوشان پایتخت به ارمغان آورد.

جباری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگزاری وبلاگ افرا درباره شرایط این روزهای استقلال صحبت کرد که متن این گفت و گو در زیر از حضورتان خواهد گذشت.

زمان زیادی تا آغاز لیگ بیستم باقی نمانده است، نظرتان چیست؟

اگرچه استقلال دیر استارت زد اما محمود فکری و دستیارانش کوشش می نمایند در مدت به جامانده تا لیگ، تیم را به آمادگی کامل برسانند.

استقلال را می توان جزو مدعیان قهرمانی در لیگ برتر نامید؟

مگر می گردد استقلال را جزو مدعیان قهرمانی در لیگ ندانست. نام استقلال همیشه در ردیف مدعیان قهرمانی قرار گرفته است و به طور حتم آبی پوشان کوشش می نمایند تا در این فصل از نام و اعتبار باشگاه استقلال دفاع نمایند.

با توجه به شرایط حساسی که استقلال دارد کار سختی برای این کار پیش رو دارد؟

چه شرایطی؟

اینکه هنوز مدیر ندارد و شرایط این تیم تعیین نیست.

اینکه باشگاه استقلال هنوز مدیر ندارد اتفاق خوبی نیست و باید هر چه سریعتر مدیرعامل باشگاه استقلال تعیین گردد. من امیدوارم مسوولانی که در این رابطه تصمیم می گیرند در سریع ترین زمان ممکن مدیرعامل تیم را انتخاب نمایند تا ثبات در استقلال حاکم گردد.

به نظر شما چه کسی باید مدیر استقلال گردد؟

باید فردی مدیر استقلال باشد که بتواند باری از دوش این تیم بر دارد و بتواند مسائل و موانعی که پیش روی تیم است را از بین ببرد. استقلال در مقطع فعلی با موانعی روبروست که باید از پیش رو بر داشته گردد.

نظرتان درباره محمود فکری و دستیارانش که راهنمایی استقلال بر عهده گرفته اند چیست؟

به هر حال آنها از مجموعه استقلال هستند و سال ها برای این تیم زحمت کشیده اند. هر کدام از آنها چندین سال پیراهن آبی پوشان را پوشیدند و به خوبی با فضای استقلال آشنا هستند. آنها می دانند طرفدار دنبال چه چیزی هست.

طرفدار استقلال دنبال قهرمانی است؟

به هر حال آنها می خواهند تیم محبوبشان بر بلندای فوتبال ایران قرار بگیرند و انتظار بی فایده ای از تیم خود ندارند. طرفداران استقلال انتظار به حقی دارند.

این کادر توانایی چنین چیزی را دارند؟

به طور حتم محمود فکری به خوبی می داند کارش در استقلال سخت است و همه انتظار موفقیت از او را دارند و او باید کوشش خود را انجام دهد. فکری به خوبی و پس از این که راهنمایی استقلال را بر عهده گرفت خاطرنشان کرد با تمام وجود کار خواهم کار تا استقلال را به آن جایگاهی برسانم که شایسته نام آن است.

و اگر نتوانست؟

نباید از الان ذهن خود را درگیر این مسائل کرد. در این مقطع محمود فکری راهنمایی استقلال را بر عهده گرفته است و همه باید از او حمایت لازم را انجام دهند، این وظیفه همه استقلالی هاست.

نام استراماچونی همچنان در بین طرفداران استقلال از محبوبیت زیادی برخوردار است؟

استراماچونی از استقلال رفته است و اینکه بخواهیم با نام او مربیان دیگر را تحت فشار قرار دهیم کار درستی انجام نیست. من به توانایی های فنی او کاری ندارم اما اگر مربیان دیگر تحت فشار باشند به استقلال لطمه وارد خواهد شد.

بازیکنان استقلال را چطور می بینید؟

به نظر من هر بازیکنی که پیراهن استقلال را می پوشد به طور حتم توانایی فنی داشته است، اما باید در تیمی که عنوان پرافتخارترین تیم ایران در قاره کهن را یدک می کشد کوشش خود را افزایش دهد و اینجا استقلال همه نگاه ها متوجه به بازیکن است و کوچک ترین عملکرد آنها به شدت زیر ذره بین قرار گرفته است.

پنجره بسته جابجایی استقلال هنوز باز نشده است؟

این بسته بودن پنجره جابجایی استرس و نگرانی زیادی را به وجود آورده است اما مدیران باشگاه استقلال در کوشش هستند تا این مشکل را حل نمایند قول داده اند اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

محمد نادری استقلالی شد؟

او بازیکن پرسپولیس بود به طور حتم فشار زیادی را روی دوش خود احساس خواهد نمود اما از نظر فنی بازیکن خوبی است و امیدوارم بتواند به استقلال یاری کند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران جباری: انتظار طرفداران استقلال قهرمانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جباری: انتظار طرفداران استقلال قهرمانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید