حمایت های مردمی از ترامپ به 36 درصد رسیده است، کسب پایین ترین رتبه از نظر صداقت و هوش

به گزارش وبلاگ افرا، نظرسنجی جدید اجرا شده توسط دانشگاه کوئینی پیاک نشان داد از نظر رای دهندگان رتبه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از نظر صفات شخصیتی از جمله صداقت و هوش کاهش یافته و به پایین ترین حد خود نسبت به نوامبر سال 2016 میلادی رسیده است.

حمایت های مردمی از ترامپ به 36 درصد رسیده است، کسب پایین ترین رتبه از نظر صداقت و هوش

به گزارش وبلاگ افرا، به نقل از پایگاه هیل، براساس این نظرسنجی دونالد ترامپ نسبت به زمانی که زمام امور را به دست گرفته رتبه اش از نظر صداقت و هوش به پایین ترین حد رسیده است.

این نظرسنجی پس از آن انجام شد که یک مقاله ناشناس از جانب یکی از مقامات ارشد دولت و همچنین کتابی از جانب باب وودوارد، روزنامه نگار آمریکایی افشا کرد که کاخ سفید گرفتار آشوب گردیده است.

براساس این نظرسنجی در پاسخ به این سوال که آیا ترامپ باهوش است یا خیر 51 درصد از رای دهندگان پاسخ بله داده در حالی که 42 درصد پاسخ خیر دادند.

این پایین ترین درجه ترامپ برای چنین سوالی است که دانشگاه کوئینی پیاک پس از انتخابات سال 2016 میلادی نیز آن را مطرح نموده بود و نسبت به ماه ژوئیه نیز که این آمار برابر با 57 درصد بود کاهش داشته است. در نوامبر سال 2016 میلادی 74 درصد از شرکت نمایندگان در نظرسنجی به این سوال پاسخ بله داده بودند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد: در رابطه با این سوال که آیا دونالد ترامپ فرد صادقی است یا خیر 32 درصد از شرکت نمایندگان پاسخ بله دادند که پایین ترین حد از نوامبر سال 2016 میلادی است و نسبت به ماه ژوئیه نیز که این آمار برابر با 38 درصد بود کاهش یافته است.

این نظرسنجی چند روز پس از آن صورت گرفت که نخستین بخش از کتاب جدید باب وودوارد روزنامه نگار کهنه کار آمریکایی منتشر شد که کاخ سفید ترامپ را به عنوان یک عملیات مملو از آشوب، اختلال عملکرد و اختلافات شخصی در بین کارمندان توصیف می نماید.

این نظرسنجی همچنین پس از آن صورت گرفت که روزنامه نیویورک تایمز مقاله ای را از جانب یکی از مقامات ارشد ناشناس دولت منتشر کرد که گفته بود شبکه ای از کارمندان پشت سر ترامپ مشغول فعالیت هستند تا بتوانند وی را مهار نموده و بخش هایی از برنامه ها و تمایلات نادرستش را ناکام بگذارند.

55 درصد از شرکت نمایندگان در این نظرسنجی گفتند که به اتهامات مطرح گردیده در این مقاله مبنی بر اینکه معاونین ارشد ترامپ کوشش می نمایند تا مانع کارهای افراطی و نادرست وی شوند، باور دارند.

با این حال 51 درصد از شرکت نمایندگان در این نظرسنجی گفتند که با کار نویسنده که مقاله خود را به صورت ناشناس چاپ نموده مخالف هستند در صورتی که 38 درصد کار این مقام را تایید کردند.

تیم مالوی، معاون مدیر پایگاه نظرسنجی دانشگاه کوئینی پیاک گفت: رای دهندگان آمریکایی به داستان های فتنه و آشوب در کاخ سفید ترامپ معتقدند اما فکر می نمایند گفتن این داستان ها به صورت ناشناس کار نادرستی است.

این نظرسنجی جدید دانشگاه کوئینی پیاک بین تاریخ ششم تا نهم سپتامبر امسال میلادی برگزار گردید که در آن 1038 تن شرکت داشتند و درصد خطای آن مثبت و منفی 3.7 درصد برآورد گردیده است.

در همین حال براساس نظرسنجیی انجام شده توسط شبکه سی ان ان میزان محبوبیت ترامپ با شش درصد کاهش نسبت به ماه گذشته به 36 درصد رسیده است.

دیگر نظرسنجی ها که در این رابطه در ماه جاری میلادی برگزار گردیده اند میزان محبوبیت ترامپ را بین 38 تا 48 درصد برآورده نموده اند.

همانند اکثر نظرسنجی ها جمهوری خواستار نسبت به دموکرات ها بیشتر فعالیت ترامپ در کاخ ریاست جمهوری را تایید کردند.

به گونه ای که 82 درصد از رای دهندگان جمهوری خواه عملکرد ترامپ را تایید نموده در حالی که این مساله در بین دموکرات ها تنها هفت درصد است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حمایت های مردمی از ترامپ به 36 درصد رسیده است، کسب پایین ترین رتبه از نظر صداقت و هوش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت های مردمی از ترامپ به 36 درصد رسیده است، کسب پایین ترین رتبه از نظر صداقت و هوش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید