حدادی فر: بازی با پرسپولیس کیفیت نداشت

به گزارش وبلاگ افرا، کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازی مقابل پرسپولیس کیفیت چندانی نداشت و دو تیم بازی مستقیم را در دستور کار داشتند.

حدادی فر: بازی با پرسپولیس کیفیت نداشت

به گزارش وبلاگ افرا از اصفهان، قاسم حدادی فر بعد از تساوی بدون گل تیم های ذوب آهن و پرسپولیس گفت: بازی بسیار سختی برای هر دو تیم بود، اما باید بگویم این بازی کیفیت چندانی نداشت و دو تیم بازی مستقیم را در دستور کار داشتند. این بازی از آن جهت اهمیت داشت که نتیجه آن برای تیم های دیگر مهم بود اما برای ما تفاوت چندانی نداشت و تنها برای شخصیت خودمان فوتبال بازی کردیم. باید از طرفداران عذرخواهی کنم که کیفیت همیشگی را نداشتیم. هدف اصلی ما رقابت های آسیایی است و ان شاءالله طرفداران در بازی با الوصل به استادیوم بیایند و ما را حمایت نمایند.

وی گفت: بازی بسیار فیزیکی دنبال می شد. ما دو مهاجم سرزن داشتیم و سعی می کردیم با ارسال های بلند توپ را به آنها برسانیم، البته باید بگویم که با این اوصاف کار داور نیز در این بازی خیلی سخت بود، چرا که باید مدام در حال رفت و آمد باشد. فکر می کنم به همین دلیل داور چند صحنه نیز مرتکب اشتباه شد.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن راجع به اینکه 80 درصد سکو های استادیوم فولاد شهر را پرسپولیسی ها تشکیل داده بودند و آیا از این مسئله تعجب نکرده بود، بیان کرد: در تجربه 14 ، 15 ساله من همواره همینطور بوده است، امروز هم در استادیوم فولادشهر عده زیادی پرسپولیسی بودند.

حدادی فر در رابطه با سوالی مبنی بر درگیری ایجاد شده بین شجاع خلیل زاده و چند بازیکن ذوب آهن در انتهای بازی، یادآور شد: من چیزی ندیدم و فقط بازیکنان را راهنمایی کردم تا به رختکن بروند. فکر نمی کنم اتفاق خاصی افتاده باشد، چون در این رابطه از بچه ها سوال کردم.

وی اعلام نمود: تمام تمرکز روی بازی های حساس لیگ قهرمانان آسیاست. در بازی بعد باید با الوصل دیدار کنیم که امیدوارم در این بازی سخت نتیجه لازم را کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حدادی فر: بازی با پرسپولیس کیفیت نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی فر: بازی با پرسپولیس کیفیت نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید