تصاویر ، روایت ناتمام سیما ؛ این فیلم درباره تجاوز نیست

به گزارش وبلاگ افرا، تهیه کننده فیلم روایت ناتمام سیما گفت: این فیلم ربطی به تجاوز ندارد و درباره کسی است که عهدی را می پذیرد، ولی آن را به خاطر موقعیتی بهتر، به سر نمی برد.

تصاویر ، روایت ناتمام سیما ؛ این فیلم درباره تجاوز نیست

به گزارش وبلاگ افرا، تهیه کننده فیلم روایت ناتمام سیما در حاشیه نشست خبری این فیلم سینمایی در پردیس ملت به این نکته اشاره نمود که این فیلم ربطی به تجاوز ندارد و درباره کسی است که عهدی را می پذیرد، ولی آن را به خاطر موقعیتی بهتر، به سر نمی برد.

مجید رضابالا تهیه کننده فیلم روایت ناتمام سیما درباره همکاری با صمدی؛ کارگردان فیلم در چند پروژه متفاوت بیان داشت: آقای صمدی، کارگردانی خوش سلیقه، توانمند و کوشایی است و امیدوارم آینده درخشانی پیش رویش باشد. همواره همفکری هایی هم بین ما بوده و این کار، برای بهتر شدن نتیجه بسیار موثر است.

این تهیه کننده در پاسخ به این سوال که با توجه به تعداد زیاد فیلم های جشنواره با موضوع جنبش می تو و بحث تجاوز چرا توجه سینماگران به این موضوع جلب شده است، گفت: فیلم ما ربطی به تجاوز ندارد، این فیلم درباره کسی است که عهدی را می پذیرد، ولی عهد را به سر نمی برد، چرا که فکر می نماید اگر عهدش را زیر پا بگذارد موقعیت بهتری برایش فراهم است.

وی درادامه گفت: در حقیقت تصور من و کارگردان به جنبش و این مساله متمرکز نبوده و اگر هم شباهتی بوده، تصادفی بوده است.

روز پنجم| باور کردن صابر ابر به عنوان پدر خیلی کار دارد و همچنان یک بازی خوب از سارا بهرامی

منبع: روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر

منبع: همشهری آنلاین

به "تصاویر ، روایت ناتمام سیما ؛ این فیلم درباره تجاوز نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، روایت ناتمام سیما ؛ این فیلم درباره تجاوز نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید