ترکیب رنگ هایی که هیچ وقت از مد نمی افتد

به گزارش وبلاگ افرا، با توجه به علم رنگ شناسی برخی از ترکیب رنگ ها از سالهای دور مورد استفاده قرار می گرفت است. حال این ترکیب رنگ هایی که از مد نمی افتد کدامند؟

ترکیب رنگ هایی که هیچ وقت از مد نمی افتد

رنگ! دنیای بی انتهاییست که حتی چشم ما گاهی قادر به دیدن و تشخیص برخی از آنها نیست. حال تصور کنید در این دنیای بی کران چگونه می شود برخی از رنگها را انتخاب کرد و با توجه به تناسب رنگی آنها را کنار هم قرار داد. دنیای فشن امروزه جسارت بیشتری را در انتخاب رنگ ها می طلبد. با وبلاگ افرا همراه باشید تا ترکیب رنگی که از مد نمی افتد را باهم ببینیم.

نقره ای با سفید یا مشکی: رنگ نقره ای از طیف رنگ های براق، که بسیار در استایل نیز چشمگیر است. حضور رنگ نقره ای در استایل ها از قدیم تا به امروز به چشم می آید که مخصوصا در ترکیب لباس های رسمی از آنها استفاده می شود. ترکیب نقره ای با مشکی و سفید در عین جذابیت بسیار ریسک پذیر است.

قرمز با آبی: ست کردن این دو رنگ اصلی در کنار هم، چشمگیر است و کمی جسارت نیز می طلبد. اگر شخصیت جسوری دارید و این دو رنگ لباس را در کمد لباستان برای ست کردن داشته باشید زیرا این ترکیب رنگی همشه زیبا و روی مد است. راحترین و ساده ترین حالت ممکن این ترکیب، پوشیدن یک شلوار جین مام استایل با کمربند مشکی به همراه یک شومیز قرمز اورسایز است.

سبز با سورمه ای: رنگ سبز و آبی از رنگهای پر کاربرد درباری هستند. این ترکیب رنگی از زمان های قبل تا به امروز پر کاربرد بوده است و نکته جذابش این است که هیچ گاه تکراری و خسته کننده نمی شود. این ترکیب رنگی در عین زیبایی و جذابیت استایل را رسمی نشان می دهد.

آبی با زرد: از دیگر ترکیبهای رنگ اصلی در چرخه رنگ است. ترکیبی بسیار شاد، پرانرژی و جذاب که به فراوانی نشاط را انتقال می دهد. این ترکیب را به راحتی میتوان با افزودن مقداری تیرگی به رنگ ها به سمت استایل رسمی هدایت کرد.

مشکی با سفید: بی شک برای یکبار هم که شده، همه ما تجربه این ترکیب رنگی را در استایل مان داشته ایم. نکته قابل توجه در این ترکیب رنگی، میزان وسعت رنگ در استایل است اگر رنگ سفید غالب باشد، بیشتر نظرها را به خود جلب می کند.

اگر بر عکس باشد استایل جذاب و کلاسیک جلوه می کند.

آجری با اُخرایی: قطع به یقین هر ساله شاهد این ترکیب رنگ مخصوصا در کالکشن های پاییز بوده ایم. ترکیب رنگی که الهام گرفته از دل طبیعت است. ترکیبی از رنگهای گرم که افزودن رنگهای قرمز آتشین حرارت این ترکیب بندی را دو چندان می کند.

سبز با قهوه ای: این ترکیب در کنار کمی کرم و قرمز ما را به رنگهای دوران کلاسیک می برد. فقط نکته این ترکیب رنگ میزان هماهنگی، شدت تیرگی رنگ ها است.

صورتی با طوسی: با انتخاب این دو رنگ ظاهر خود را آرام نشان دهید. دو رنگی که در طیف رنگ های خنثی قرار دارند و در فصل سرد کاربردی است. اگر اهل ریسک نیستید این ترکیب رنگی ملایم را برای استایل انتخاب کنید.

سبز و بنفش: ترکیب رنگی هایی که از دل طبیعت الهام گرفته شده باشند هیچ گاه از مد نمی افتد. ترکیب رنگ بنفش و سبز، زیبایی دشت های اسطوخودوس در پرووانس فرانسه را خاطر نشان می کند. ترکیب دو رنگ فرعی از چرخه رنگ که می تواند تمایل به سردی و هم گرمی داشته باشد استایلتان را بسیار خاص و زیبا می کند.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر برای خوش تیپ بودن حتما باید لباس خارجی پوشید؟ را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا

به "ترکیب رنگ هایی که هیچ وقت از مد نمی افتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب رنگ هایی که هیچ وقت از مد نمی افتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید