بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات اخیر: هر شکلی از خشونت را محکوم می کنیم

به گزارش وبلاگ افرا، باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه ای، اتفاقات روز گذشته در اصفهان را محکوم کرد.

بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات اخیر: هر شکلی از خشونت را محکوم می کنیم

به گزارش وبلاگ افرا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با انتشار بیانیه ای، اتفاقاتی که روز گذشته در اصفهان رقم خورد را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده: به خاطر اتفاقات اخیر پیرامون پرسپولیس از فدراسیون فوتبال و تمامی ارگان های تصمیم ساز می خواهیم وارد عمل شوند و این بار با آنالیز همه جوانب و بعلاوه احکام قاطع، دست افرادی که پشت پرده اتفاقات بوده و درصدد آسیب رساندن به جامعه ورزش و خصوصا باشگاه پرسپولیس هستند، را کوتاه نمایند.

در بخشی دیگری آمده: باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل نشان داده آرامش و حفظ شئون اخلاقی را در دستور کار دارد و با هرگونه اغتشاش، درگیری، تجمعات غیرقانونی، شایعه پراکنی و رفتارهای دور از شأن و شئون ورزش پهلوانی صددرصد مخالف است. باشگاه پرسپولیس هرگز موافق رفتارهای خشونت آمیز نبوده و خواهان برخورد شدید با خاطیان است. ما اعتقاد داریم رفتار این چنینی نه تنها باعث آسیب به فوتبال می گردد بلکه وجهه فوتبال ایران را در سطح بین المللی مخدوش می سازد.

بیانیه پرسپولیس این طور سرانجام می یابد: تمام حقوق این باشگاه در اتفاقات اخیر مورد پیگیری دقیق قضایی قرار می گیرد و امیدواریم قانون در قبال بی مسئولیتی عده ای که خارج از زمین فوتبال در پی کسب امتیاز و قهرمانی هستند، از سوی نهادهای تصمیم ساز در داخل فدراسیون و بعلاوه مراجع حقوقی معتبر به شدیدترین شکل ممکن اجرا گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات اخیر: هر شکلی از خشونت را محکوم می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات اخیر: هر شکلی از خشونت را محکوم می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید