بستری 306 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان ها، ترخیص 47 بیمار

به گزارش وبلاگ افرا، خبرنگاران/بوشهر دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر تا تاریخ آدینه 11 مهرماه 306 نفر است.

بستری 306 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان ها، ترخیص 47 بیمار

سعید کشمیری در تشریح این خبر گفت: در بیست وچهار ساعت گذشته 70 بیمار جدید در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری شده اند که از این تعداد ابتلای 23 مورد به کرونا قطعی است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 44 بیمار در بخش های ویژه بیمارستان ها بستری هستند، اضافه نمود: از مجموع موارد بستری در بخش های ویژه 24 نفر در شرایط تنفس با دستگاه قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در 11 مهرماه تأیید و اعلام شد، گفت: متأسفانه در روزهای گذشته پنج آقای 61، 62، 66، 68 و 92 ساله باسابقه دیابت، فشارخون و بیماری قلبی و سه بانوی 63، 68 و 72 ساله باسابقه فشار خون و دیابت براثر ابتلا به کرونا جان خود را ازدست داده اند که امروز نتیجه آزمایش آنان مثبت اعلام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: با احتساب موارد فوتی جدید، از زمان شیوع کرونا تا به امروز متأسفانه 600 هم استانی خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده ایم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه نمود: خوشبختانه در شبانه روز گذشته 47 بیمار با حال عمومی خوب از بیمارستان های استان بوشهر ترخیص شده اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر اظهار داشت: برای بهبود و ارتقاء سطح خدمات درمانی بیماران بستری در اغلب بیمارستان های استان بوشهر دستگاه های جدید اکسیژن ساز تهیه شده است که در هفته آینده راه اندازی خواهند شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بستری 306 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان ها، ترخیص 47 بیمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری 306 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان ها، ترخیص 47 بیمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید