انهدام باند ساقان طلا در اسلام آبادغرب

به گزارش وبلاگ افرا، سرهنگ محمدرضا یاری گفت: پس از وقوع چند مورد سرقت از طلافروشی های شهر اسلام آبادغرب، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

انهدام باند ساقان طلا در اسلام آبادغرب

به گزارش وبلاگ افرا کرمانشاه؛ فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب از انهدام باند سارقان طلا در این شهرستان و دستگیری هر 4 عضو آن شامل 2 مرد و 2 زن خبر داد.

وی ادامه داد: شاکیان در تحقیقات پلیس عنوان می کردند که افرادی متشکل از زن و مرد به بهانه خرید انگشتر طلا به مغازه آنها مراجعه و در فرصتی مناسب با جای گزین کردن یک حلقه انگشتر بدلی، یک یا چند انگشتر طلا را به سرقت می بردند.

سرهنگ یاری شرح داد: ماموران انتظامی اسلام آبادغرب با دریافت این موضوع تحقیقات همه جانبه خود را آغاز و توانستند با کارهای اطلاعاتی یکی از اعضای باند را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کنند.

رئیس پلیس اسلام آبادغرب افزود: متهم دستگیر شده در بازپرسی ها ضمن اعتراف به سرقت 6 حلقه انگشتر، مطرح نمود سرقت ها را با همراهی 3 نفر دیگر انجام می داده است.

وی گفت: ماموران در گام بعدی پیروز به شناسایی و دستگیری 3 عضو دیگر باند (2 زن و یک مرد) که در یکی از طلافروشی ها حضور داشتند، شده و پیش از هر اقدامی آنها را دستگیر کردند.

سرهنگ یاری ادامه داد: دیگر اعضای باند هم در اعترافات خود مطرح نمودند در روزهای اخیر 6 حلقه انگشتر به وزن تقریبی 40 گرم سرقت کرده اند که ماموران در بازرسی از مخفیگاه آنها پیروز به کشف طلاهای مسروقه و همچنین چند عدد انگشتر بدلیجات شدند.

فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب در پایان با اشاره به تحویل انگشترهای سرقتی به صاحبان آنها، از معرفی سارقان دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

منبع: جام جم آنلاین

به "انهدام باند ساقان طلا در اسلام آبادغرب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انهدام باند ساقان طلا در اسلام آبادغرب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید