اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری تخصصی پزشکی خبرنگاران

به گزارش وبلاگ افرا، نتایج تکمیل ظرفیت چهل و هفتمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی عصر امروز، 9 اسفند اعلام می گردد.

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری تخصصی پزشکی خبرنگاران

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ افرا، چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی پنجشنبه 16 مرداد 99 با رقابت 14 هزار و 678 نفر برگزار و نتایج نهایی 19 مهرماه 99 اعلام شد.

پس از اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت برای این دوره اجرا شد و آن دسته از داوطلبانی در مرحله اصلی مجاز به انتخاب رشته محل بوده و در اعلام نتایج مردود اعلام شده بودند و یا به هر دلیل پیروز به انجام انتخاب رشته نشده بودند، توانستند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت نمایند.

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از ساعت 15 امروز شنبه 9 اسفند 99 در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://www.sanjeshp.ir فعال خواهد شد. پذیرفته شدگان باید از روز سه شنبه 12 اسفند تا روز شنبه 16 اسفند به دانشگاه محل پذیرش مراجعه نمایند.

پذیرفته شدگان باید برای ثبت نام در دانشگاه تمامی مدارک ثبت نامی، اعم از مدرک پزشکی عمومی، مدارک مربوط به طرح نیروی انسانی، خدمت نظام وظیفه، صلاحیت بالینی و در صورت پذیرش با استفاده از هر گونه سهمیه، مدارک مربوط به احراز آن سهمیه را به دانشگاه ارائه نمایند.

داوطلبان در صورت عدم ثبت نام در موعد مقرر، جزو انصراف دهندگان محسوب خواهند شد و از شرکت در چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی محروم می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری تخصصی پزشکی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری تخصصی پزشکی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید