استقلالی ها در تیررس منصوریان و قلعه نویی

به گزارش وبلاگ افرا، شفر در عین حال که در حال برنامه ریزی برای تقویت تیم خود است باید حواسش به بازیکنانی هم باشد که در تیررس دیگر تیم های لیگ برتری قرار گرفته اند.

استقلالی ها در تیررس منصوریان و قلعه نویی

به گزارش وبلاگ افرا ، استقلال در شرایطی وارد فصل نقل و انتقالات می گردد که دو مربی سابق استقلال در تیم های اصفهانی به دنبال جذب بازیکنان این تیم هستند. شفر در عین حال که در حال برنامه ریزی برای تقویت تیم خود است باید حواسش به بازیکنانی هم باشد که در تیررس دیگر تیم های لیگ برتری قرار گرفته اند.

یکی از این بازیکنان الحاجی گرو است. گفته می گردد این بازیکن، مد نظر قلعه نویی قرار گرفته است اما هنوز نامه رسمی برای جذب این بازیکن به دست مدیران آبی پوش نرسیده است و به نوعی انتقال این بازیکن به اصفهان کمی سخت خواهد بود چرا که میزان قرارداد این بازیکن بالاست و هر تیمی شاید نتواند از پس خرید او بر بیاید.

همچنین بازیکنان جوان تیم استقلال از جمله سینا خادم پور که در تیررس منصوریان قرار گرفته می تواند در نیم فصل راهی ذوب آهن گردد تا در آنجا کسب تجربه کند .البته برخی بازیکنان جوان دیگر استقلال نیز در نیم فصل به صورت قرضی راهی تیم های دیگر می شوند تا پس از کسب تجربه به جمع آبی پوشان باز گردند.

180 - 11

منبع: ایران ورزشی

به "استقلالی ها در تیررس منصوریان و قلعه نویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلالی ها در تیررس منصوریان و قلعه نویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید