ابتکار جالب فعالان ضد ترامپ در لندن، عکس

به گزارش وبلاگ افرا، ایسنا نوشت: یک گروه فعال ضد ترامپ در جریان سفر وی به لندن تصویری از ناو جان مک کین بر روی کلاه بیسبال را بر روی گنبد موزه تندیس های مومی در این شهر به نمایش درآورد.

ابتکار جالب فعالان ضد ترامپ در لندن، عکس

به گزارش پایگاه خبری هیل، این اقدام از سوی این گروه فعال ضد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در پی انتشار اخبار مربوط به کوشش مقام های وزارت دفاع آمریکا برای پوشاندن نام سناتور جان مک کین از روی ناوی با همین نام انجام شده است.

این فعالان ضد ترامپ تصویری از این ناو را بر روی کلاه بیسبال روی گنبد موزه مادام توسو، موزه مجسمه های مومیایی در لندن به نمایش درآوردند.

این گروه فعال ضد ترامپ و ضد بریگزیت موسوم به Donkeys، در توئیتی نوشت: هی ترامپ، ما داستانی درباره ملوان های روی ناو آمریکایی خواندیم که دستور داشتند تا آن را از تو پنهان نمایند چون نام سناتور مک کین بر روی این ناو نقش بسته بود. ما از گنبد موزه بزرگ مادام توسو برای نشان دادن ناو مک کین بر روی کلاه بیسبال استفاده کردیم. به لندن خوش آمدی!

روزنامه وال استریت ژورنال نخست چهارشنبه شب گزارش داد که دفتر نظامی کاخ سفید ایمیلی را به نیروی دریایی زده و درخواست نموده تا ناوشکن مذکور در جریان سفر ترامپ به پایگاه نیروی دریایی یوکوسوکا از نظرها پنهان گردد. از آن موقع، سایر رسانه های خبری نیز این داستان را تأیید نموده اند.

ترامپ روز پنجشنبه گفت که درباره این تصمیم در پنهان کردن نام این ناو از نظرها در جریان سفر به ژاپن اطلاعی نداشته اما از این تصمیم به عنوان یک خوش نیتی دفاع کرد.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "ابتکار جالب فعالان ضد ترامپ در لندن، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتکار جالب فعالان ضد ترامپ در لندن، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید