آسفالت 30 هزار مترمربع از معابر منطقه 10 شهرداری اصفهان

به گزارش وبلاگ افرا، مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان از آسفالت 30 هزار مترمربع از معابر این منطقه با اعتباری بالغ بر 26 میلیارد و 500 میلیون ریال اطلاع داد.

آسفالت 30 هزار مترمربع از معابر منطقه 10 شهرداری اصفهان

به گزارش گروه استان های وبلاگ افرا از اصفهان، حمید شهبازی مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان گفت: سال جاری با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته، 30 هزار مترمربع از معابر اصلی منطقه 10 شهرداری اصفهان آسفالت می گردد تا شهروندان تردد آسان و ایمن تری داشته باشند.

وی بیان داشت: سال جاری برای اجرای پروژه های آسفالت در منطقه 10 شهرداری اصفهان معادل 26 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه خیابان هفت تیر (از خیابان پروین تا خیابان سپیده کاشانی) به مساحت شش هزار مترمربع با صرف پنج میلیارد ریال آسفالت می گردد، اضافه نمود: برای آسفالت کندرو غربی از پل تمدن تا میدان آذر بیگدلی به طول 14 هزار مترمربع نیز 12 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان از آسفالت معابر خیابان های شهید حیدری (خیابان اوحدی تا خیابان مصلی) به مساحت چهار هزار مترمربع و گل نرگس به مساحت شش هزار مترمربع اطلاع داد و توضیح داد: برای اجرای پروژه های آسفالت در معابر اصلی و فرعی سطح منطقه 95 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.

انتهای پیغام

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آسفالت 30 هزار مترمربع از معابر منطقه 10 شهرداری اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسفالت 30 هزار مترمربع از معابر منطقه 10 شهرداری اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید