آخرین جزئیات بیماری ابوالفضل پورعرب

به گزارش وبلاگ افرا، ابوالفضل پورعرب پس از گذشت حدود یک ماه آماده ترخیص از بیمارستان شده است.

آخرین جزئیات بیماری ابوالفضل پورعرب

به گزارش ایسنا، این بازیگر قدیمی سینما از حدود یک ماه قبل به علت عفونتی که در بدنش ایجاد شده بود، در بیمارستان بستری شد و اگرچه در این مدت یک روز به منزل رفت، اما با بد شدن حالش دوباره به بیمارستان برگشت.

آنطور که پورعرب پیش تر گفته بود، پای او هنگام فیلمبرداری یک مستند داستانی به نام سگ دچار حادثه و زخمی شد و همین زخم منجر به عفونت و درمان او در بیمارستان شده بود.

حالا پس از گذشت حدود یک ماه، علی تقی پور - تهیه کننده این مستند - گفت: حال آقای پورعرب خوب است و با درمان های اجرا شده، عفونت تحت کنترل درآمده است. پزشک معالج ایشان هم صبح امروز، سه شنبه 22 آذرماه اجازه ترخیص از بیمارستان را داد و احتمالا تا عصر امروز آقای پورعرب از بیمارستان مرخص خواهد شد.

ابوالفضل پورعرب بازیگر 61 ساله سینما بیش از چهار دهه است که در عرصه بازیگری فعالیت می نماید و فیلم های ماندگاری همانند عروس، نرگس، چهره، دست های آلوده، غریبانه و مردی شبیه باران را در کارنامه خود دارد.

سریال نمایش خانگی شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی هم از جمله آثار پربازدید او در سال های اخیر بوده است. پورعرب در فیلم توقیفی کاناپه به کارگردانی کیانوش عیاری نیز بازی نموده است.

منبع: فرارو

به "آخرین جزئیات بیماری ابوالفضل پورعرب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین جزئیات بیماری ابوالفضل پورعرب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید