واکنش سیاوش یزدانی به جدایی محمد دانشگر از استقلال

به گزارش وبلاگ افرا، سیاوش یزدانی با انتشار یک استوری به جدایی محمد دانشگر واکنش نشان داد. او در این استوری از عکس شادی دو نفر خود همراه با دانشگر استفاده نموده و با یک قلب برای او در تیم جدیدش آرزوی موفقیت نموده است.

واکنش سیاوش یزدانی به جدایی محمد دانشگر از استقلال

یزدانی و دانشگر از ارکان دفاعی فصل گذشته تیم استقلال بودند. با جدایی غیر منتظره سیاوش و مرادمند، کار دانشگر و هم دیگر مدافعان تیم سخت تر شد و شاهد جذب یک مدافع خارجی برای پوشش دادن این جای خالی نیز بودیم. در شرایطی که مقدمات بازگشت دو سرباز استقلال به این تیم در فصل نو در حال فراهم شدن است، این بار شاهد جدایی محمد دانشگر از جمع آبی ها هستیم.

دانشگر با باشگاه سپاهان به توافق رسید تا در فصل نو پیراهن این تیم را که سعی دارد یکی از مدعیان لیگ بیست و دوم باشد را به تن کند.

جالب اینجاست که کمتر از دو ماه پیش محمد دانشگر بعد از باز کردن دروازه سپاهان در دیداری حساس از هفته بیست و پنجم لیگ برتر، شادی گل ویژه ای را به یاد دو هم تیمی سرباز خود انجام داد. او تک گل تیمش در دیداری که یک - یک شد را وارد دروازه میزبان کرد و با دستانش عدد 4 و 2 را به یاد مرادمند و یزدانی، دو بازیکن سرباز استقلال نشان داد.

منبع: فرارو

به "واکنش سیاوش یزدانی به جدایی محمد دانشگر از استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سیاوش یزدانی به جدایی محمد دانشگر از استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید