مسجدی: بازی های لیگ برتر فوتبال لغو نشده است، تست PCR قبل از بازی ها و اردوهای تیراندازی باید انجام شود

به گزارش وبلاگ افرا، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت که هنوز خبری مبنی بر لغو دیدارهای روز دوشنبه هفته دهم لیگ برتر فوتبال ابلاغ نشده است.

مسجدی: بازی های لیگ برتر فوتبال لغو نشده است، تست PCR قبل از بازی ها و اردوهای تیراندازی باید انجام شود

به گزارش وبلاگ افرا، محمد اسد مسجدی درباره آلودگی هوا و شرایط برگزاری مسابقات ورزشی گفت: آلودگی شرایط را خیلی بد کرده است. بسیاری از فدراسیون های ورزشی کارهای خود را تعطیل کرده اند و با توجه به اینکه رویدادی نیست، تلاش کردند شرایط را رعایت کنند. آنها چشم به اخبار دارند تا اگر تعطیلی عمومی شد، مطلع باشند. خودم شرایط خیلی بدی در این هوا دارم، اما مسئولان هنوز خبری اعلام نکردند. اگر خبر جدیدی به ما اعلام شود، به صورت کتبی به فدراسیون های مختلف ارسال می کنیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ افرا بخوانید. (کلیک کنید)

وی در مورد دیدارهای لیگ برتر فوتبال که قرار است فردا (دوشنبه) برگزار شوند، شرح داد: تا جایی که می دانم، هنوز هشدار شرایط قرمز را اعلام نکرده اند و این دیدارها هنوز لغو نشده است.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در پاسخ به این پرسش که آیا پروتکل های بهداشتی در رقابت های ورزشی رعایت می شود یا خیر، گفت: پروتکل های سختگیرانه ای است و بسیاری از فدراسیون ها نکات را رعایت می کردند. برخی از فدراسیون ها ممکن است از رعایت پروتکل ها عدول کرده باشند که تذکرات خاص را دادیم. افسر کنترل سلامت هم فرستادیم و تمامی اطلاعات مربوط به تست های PCR جمع آوری شده است تا کار تحقیقاتی روی آن صورت بگیرد.

مسجدی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، درباره پروتکل های بهداشتی رشته تیراندازی گفت: تیراندازی ورزشی انفرادی و با فاصله است. پس پروتکل های بهداشتی نوشته شده برای تمرینات و مسابقات این رشته هم سهل الوصول تر است، اما تست PCR قبل از مسابقه یا اردو باید انجام شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل خاصی در رعایت پروتکل های بهداشتی در فوتبال دیده می شود یا خیر، بیان نمود: خیر. در لیگ فصل گذشته تذکراتی دادیم که برای این فصل اصلاح شده است.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی درباره دیدار پرسپولیس و ذوب آهن که تیم اصفهانی چندین بازیکن کرونایی داشت، اظهار کرد: همان زمان از من در این باره سؤال کردند و گفتم ستاد مبارزه با کرونا، نامه یا دستورالعملی صادر نکرده است. هر چه بوده از سوی کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال بوده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ افرا بخوانید. (کلیک کنید)

مسجدی راجع به انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: انتخابات از ساعت 10 فردا تحت هر شرایطی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

وی در مورد اینکه گفته می شود وزارت ورزش از یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی حمایت می کند، گفت: هر بار یک نامزد از من شاکی می شود، اما خودش شرایط را بررسی می کند و به نتیجه می رسد. اخبار اشتباهی درآوردند که تلاش ما بر بی طرفی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مسجدی: بازی های لیگ برتر فوتبال لغو نشده است، تست PCR قبل از بازی ها و اردوهای تیراندازی باید انجام شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسجدی: بازی های لیگ برتر فوتبال لغو نشده است، تست PCR قبل از بازی ها و اردوهای تیراندازی باید انجام شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید