قدرت ما بر حریف چربید، نساجی عقب نشست

به گزارش وبلاگ افرا، سید محمد علوی شامگاه پنجشنبه پس از تساوی تیمش در نساجی مازندران در نشست خبری انتها بازی اظهار کرد: بازی خوبی بود، هر دو تیم دنبال کسب سه امتیاز بودند. متأسفانه هر تیمی یک امتیاز گرفت شاهد هستید که تیم ما هفته به هفته پیشرفت می نماید و نترس بازی می نماید. تیم حریف هم خوب بود و بازی پایاپای بود؛ با این حال قدرت تیم ما نسبتاً به این تیم چربید.

قدرت ما بر حریف چربید، نساجی عقب نشست

وی در خصوص شرایط تیمش توضیح داد: تیم ما به گونه ای بازی می نماید که همه بازیکنان در حال مشارکت در دفاع و حمله هستند. سخت است که وقتی دفاع می کنید به یک باره حمله کنید. متأسفانه تیم ما از نظر بدنی ضعیف بود ولی روز به روز بهتر می گردد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: امیدوارم خط حمله ما بهتر می گردد ضمن اینکه من خط حمله را در تمام تیم می بینم و فقط از مهاجم انتظار ندارم. اعتقادم این است که هر کسی باید بهترین استفاده را از حداقل زمانی که به او می دهند، ببرد.

علوی اضافه نمود: تیم نساجی بازی دفاعی انجام داد و کمتر حمله کرد. ما سعی کردیم فوتبال بازی کنیم و به سمت ضد فوتبال و فوتبال مستقیم برویم ما با انجام بازی، 70 درصد از مالکیت توپ را در اختیار داشتیم.

وی اضافه نمود: نساجی تیم بزرگی است و خدای نکرده نمی خواهم علیه این تیم صحبت کنم اما آن ها عقب نشسته بودند و امکان انداختن توپ پشت سر مدافعان نبود و فقط یک بار این رخ داد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در عکس العمل به صحبتهای مجید جلالی در تمجید از نحوه بازی استقلال خوزستان گفت: من مربیگری را از مجید جلالی و سایر مربیان یاد گرفتم. کوشش می کنم تیم هایم فوتبال زیبا و جنگنده ای را ارائه دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "قدرت ما بر حریف چربید، نساجی عقب نشست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدرت ما بر حریف چربید، نساجی عقب نشست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید