جزئیات برگزاری کنکور 98 اعلام شد ، شروع توزیع کارت آزمون از 9 تیر

به گزارش وبلاگ افرا، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود که کارت شرکت در آزمون سراسری از 9 تیر ماه توزیع می گردد.

جزئیات برگزاری کنکور 98 اعلام شد ، شروع توزیع کارت آزمون از 9 تیر

به گزارش ایسنا، دکتر حسین توکلی با اعلام این خبر اظهار کرد: آزمون سراسری 98 برای رشته های با آزمون دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) با رقابت تعداد یک میلیون و 119 هزار و 15 داوطلب برگزار می گردد و نحوه پرینت کارت و برطرف نقص کارت ورود به جلسه کنکور 98 از دوشنبه سوم تیر ماه 98 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد.

وی در ادامه توضیح داد: در کنکور سال جاری تعداد 164 هزار و 278 نفر در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، تعداد 637 هزار و 94 نفر در گروه علوم تجربی، 282 هزار و 151 در گروه آزمایشی علوم انسانی، تعداد 24 هزار و 769 نفر در گروه آزمایشی هنر و مابقی نیز در گروه آزمایشی زبان های خارجی ثبت نام نموده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید نمود: کارت شرکت در آزمون تمامی گروه های آزمایشی به همراه برگه راهنمای آزمون سراسری از 9 تا 12 تیر ماه 98 برای مشاهده و پرینت، روی سایت سازمان سنجش قابل دسترسی خواهد بود. کلیه داوطلبان ضروری است نسبت به دریافت پرینت کارت و برگه راهنمای آزمون در مهلت مقرر اقدام نمایند.

دکتر توکلی گفت: آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی، صبح پنجشنبه 13 تیر ماه، آزمون داوطلبان گروه هنر بعدازظهر پنجشنبه 13 تیر، آزمون داوطلبان گروه علوم تجربی در صبح آدینه 14 تیر و آزمون داوطلبان گروه آزمایشی زبان های خارجی در بعدازظهر آدینه 14 تیر 98 در 381 شهرستان و بخش مختلف کشور و 518 حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات برگزاری کنکور 98 اعلام شد ، شروع توزیع کارت آزمون از 9 تیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری کنکور 98 اعلام شد ، شروع توزیع کارت آزمون از 9 تیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید