تیم ملی در اعتراض به بی توجهی ها از دسترس خارج شد!

به گزارش وبلاگ افرا، بازیکنان و کادر فنی تیم ملی به نشانه اعتراض به مشکلاتی که برای تیم وجود دارد، در صفحات اینستاگرام خود پستی مشترک گذاشتند.

تیم ملی در اعتراض به بی توجهی ها از دسترس خارج شد!

به گزارش وبلاگ افرا، تیم ملی فوتبال ایران از دیروز (یکشنبه) مرحله جدید اردوی آماده سازی خود را در راه آماده سازی برای جام ملت های آسیا 2019 امارات شروع کردند. در حالی که اردوی قبلی تیم ملی به خاطر اختلاف نظر میان تیم ملی امید و بزرگسالان دچار حاشیه شده بود، در این مرحله از اردوی تیم ملی هم اقدام مشترک بازیکنان و کادرفنی این تیم در غیرفعال کردن صفحات اینستاگرامشان و گذاشتن پستی مشترک نگاه ها را دوباره به تیم کی روش جلب کرد.

به نظر می رسد این اقدام مشترک که از تمرین امروز تیم ملی با عدم مصاحبه بازیکنان و مربیان تیم ملی با اصحاب رسانه کلید خورد، به خاطر بی توجهی مسئولان به تیم ملی و همچنین عدم پرداخت پاداش جام جهانی به اعضای این تیم بوده است. در حال حاضر بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی صفحات اینستاگرامی خودشان را موقتا دی اکتیو کردند و مربیان تیم ملی مانند اوسیانو کروز و مارکار آقاجانیان با گذاشتن متن OUT OF SERVICE اعتراض خودشان را به این موضوع اعلام کردند. باید دید در شرایطی که فدراسیون فوتبال درگیر اجرای قانون منع به کارگیری کارکنان است و از طرفی مسائل اقتصادی ای که در کشور وجود دارد، مسئولان ورزش ایران برای حل مشکل تیم ملی در آستانه جام ملت های آسیا چه تدبیری می اندیشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تیم ملی در اعتراض به بی توجهی ها از دسترس خارج شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی در اعتراض به بی توجهی ها از دسترس خارج شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید