تجاری سازی پلتفورم رباتهای صنعتی در بخش آموزش

به گزارش وبلاگ افرا به نقل از دانشگاه آزاد، مرتضی موسی خانی با بیان اینکه یکی از بحث های محوری در واحد قزوین، توسعه شرکت های دانش بنیان است، گفت: ما اکنون در دوره چهارم شتابدهی شرکت های دانش بنیان هستیم. در حال حاضر 8 شرکت دانش بنیان در مرحله سرمایه گذاری برای کار مشترک با دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین قرار دارند.

تجاری سازی پلتفورم رباتهای صنعتی در بخش آموزش

وی اضافه کرد: یکی از شرکت های دانش بنیان واحد قزوین در حوزه بازی سازی فعالیت های خوبی انجام داده و در مرحله ورود به بازار است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین ادامه داد: یکی دیگر از شرکت ها، پروژه جدیدی مربوط به میدان نقش دنیا اصفهان برای تصاویر سه بعدی تحویل گرفته که در مرحله اجراست.

موسی خانی با اشاره به برنامه های پیش روی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین گفت: مسابقات رباتیک آسیا و اقیانوسیه 2018 به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین و با حضور تیم هایی از کشورهای آسیایی، روسیه و استرالیا در جزیره کیش در آذرماه برگزار خواهد شد.

وی تاکید نمود با برگزاری این رویداد، کوششی برای پیشبرد هوش مصنوعی و تحقق اهداف دانشگاه نسل چهارم صورت گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین اظهار داشت: سی و سومین اجلاس عمومی آسایهل نیز در امسال به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین برگزار خواهد شد.

موسی خانی گفت: صاحبان صنعت خواستار جذب دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین هستند.

وی اظهار داشت: کوشش می کنیم در یک نظام آموزشی متخصص، نیروهایی کارآمد تحویل جامعه دهیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین با اشاره به مسابقات دنیای ربوکاپ 2018 کانادا گفت: واحد قزوین در این دوره پلتفورم ربات های صنعتی ارائه داد که در مرحله تجاری سازی است. کوشش می کنیم با ارائه این پلت فرم، این موضوع را به صورت آزمایشی و تحقیقاتی دنبال کنیم که در صورت عملیاتی شدن، گام مهمی در زمینه شرکت های ربات ساز در ایران و فراوری ربات های صنعتی برداشته می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تجاری سازی پلتفورم رباتهای صنعتی در بخش آموزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجاری سازی پلتفورم رباتهای صنعتی در بخش آموزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید