آنالیز راهکارهای ماندن بازنشسته های فدراسیون فوتبال به جز ساکت در جلسه هیئت رئیسه، توافق ها به هم می خورد؟

به گزارش وبلاگ افرا، در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال راهکارهای ماندن اعضای بازنشسته هیئت رئیسه مورد آنالیز نهاده شد که البته این راهکارها شامل حال دبیرکل فدراسیون نمی گردد.

آنالیز راهکارهای ماندن بازنشسته های فدراسیون فوتبال به جز ساکت در جلسه هیئت رئیسه، توافق ها به هم می خورد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ افرا، جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عصر امروز (شنبه) در آموزشگاه ملی فوتبال برگزار گردید که علاوه بر حضور تمامی اعضا، محمدرضا ساکت، دبیرکل و احمدرضا براتی، رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال نیز در این جلسه حضور داشتند.

در جلسه هیئت رئیسه راهکارهای ماندن اعضای بازنشسته هیئت رئیسه در فدراسیون آنالیز شد. یکی از مواردی که مورد بحث نهاده شد، این قانون بود که افراد بازنشسته با یک سوم حقوق و به صورت پاره وقت به کار خود ادامه دهند. صحبت هایی در این زمینه انجام شد و قرار است که جمع بندی لازم در این خصوص انجام گردد. البته این قانون شامل حال محمدرضا ساکت به عنوان دبیرکل فدراسیون نمی گردد و اعضا در مورد شرایط ادامه حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال به نتیجه نرسیدند.

قرار شد پیگیری ها درباره ادامه حضور بازنشسته های هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال انجام گردد تا اعضای هیئت رئیسه که بازنشسته هستند بتوانند به کار خود ادامه بدهند. این اتفاق در شرایطی رخ داد که پس از جلسه مهدی تاج با مسعود سلطانی فر و رضا صالحی امیری مقرر شد اعضای بازنشسته هیئت رئیسه و دبیرکل فدراسیون فوتبال با برگزاری مجمع از سمت خود کناره گیری نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آنالیز راهکارهای ماندن بازنشسته های فدراسیون فوتبال به جز ساکت در جلسه هیئت رئیسه، توافق ها به هم می خورد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز راهکارهای ماندن بازنشسته های فدراسیون فوتبال به جز ساکت در جلسه هیئت رئیسه، توافق ها به هم می خورد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید