برای متقاضیان مسکن ملی فرصت مجدد برای ثبت نام وجود دارد

به گزارش وبلاگ افرا، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه یکی از شروط 4 گانه برای ثبت نام مسکن ملی که از ابتدا اعلام شده بود، سابقه 5 سال سکونت در شهر مورد تقاضا است، گفت: برخی از متقاضیان بدون توجه به سابقه 5 سال سکونت، نسبت به ثبت نام در شهر مورد تقاضا در طرح مسکن ملی اقدام کردند.

برای متقاضیان مسکن ملی فرصت مجدد برای ثبت نام وجود دارد

او ادامه داد: این بند از شروط طرح مسکن ملی باعث شد تا برخی از متقاضیان در مراحل تایید نهایی نتوانند مدارک 5 سال سکونت را ارسال کنند و در نهایت حذف شدند و یا اینکه خودشان انصراف دادند.

محمود زاده اظهار کرد: پیگیری متقاضیان و درخواست آنها برای رفع این مشکل باعث شد که مهلت دیگری برای متقاضیان در این بخش در نظر بگیریم، چرا که بسیاری از آنها واجد شرایط بودند بنابراین فرصت دیگری را برای این طرح در نظر گرفته ایم.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در فرصت مجددی که برای متقاضیان در نظر گرفتیم، پیامکی در این رابطه از چند روز پیش برای تک تک متقاضیان ارسال شده است، افزود: یک فرصت مجدد برای متقاضیان ایجاد شده تا اگر متقاضیان تمایل داشتند شهر درستی را که به آنها اعلام می شود، انتخاب کنند، در صورت عدم انتخاب هم از فهرست ذخیره در این خصوص استفاده خواهیم کرد.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "برای متقاضیان مسکن ملی فرصت مجدد برای ثبت نام وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای متقاضیان مسکن ملی فرصت مجدد برای ثبت نام وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید