بارش در خراسان رضوی شدت می گیرد

به گزارش وبلاگ افرا، مشهد- خبرنگاران- رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی به تداوم بارش های رگباری باران طی امروز و فردا هفتم فروردین در این استان اشاره و بیان نمود: شدت بارش در مناطق شمال و شمال غرب خراسان رضوی طی ساعات آینده افزایش می یابد.

بارش در خراسان رضوی شدت می گیرد

یحیی قاینی پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ افرا اضافه نمود: بر این اساس احتمال آبگرفتگی و رخداد سیلاب در نواحی غربی استان بیشتر از دیگر نقاط خراسان رضوی است.

وی ادامه داد: بارش تا اوایل وقت فردا هفتم فروردین جاری ادامه دارد و سپس از شدت آن کاسته می گردد. با این وجود بارش به صورت پراکنده و متناوب تا آخر هفته جاری در خراسان رضوی ادامه خواهد داشت.

رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: ظرف 24 ساعت گذشته بیشترین میزان بارش در این استان به میزان 17 میلیمتر در بردسکن واقع در جنوب غربی خراسان رضوی باریده است.

وی اضافه نمود: کمترین میزان بارش نیز طی این مدت به میزان یک دهم میلیمتر مربوط به خواف در شرق و فریمان در مرکز استان خراسان رضوی بود.

قوچان با دمای هوای هفت درجه و سرخس با 28 درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی ظرف 24 ساعت گذشته بودند.

2030/1858

منبع: ایرنا

به "بارش در خراسان رضوی شدت می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش در خراسان رضوی شدت می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید