اسدی: هر گونه نقض قوانین اخلاقی در کمیته اخلاق آنالیز می گردد

به گزارش وبلاگ افرا، رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، گفت: هر گونه نقض قوانین اخلاقی و رفتارهایی که به اعتبار فوتبال کشور لطمه وارد می نماید، آنالیز خواهد شد.

اسدی: هر گونه نقض قوانین اخلاقی در کمیته اخلاق آنالیز می گردد

به گزارش وبلاگ افرا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دکتر اسدی مقدم، رئیس کمیته اخلاق در مورد اقدامات پیش روی این کمیته طی هفته های پایانی لیگ های برتر، دسته اول و دسته دوم فوتبال گفت: کمیته اخلاق به رفتارهای غیرقانونی، غیراخلاقی، غیراصولی و رفتارهای غیرمتعارف که به تمامیت و اعتبار فوتبال لطمه وارد کند و بعلاوه رفتارهای غیراخلاقی که یا داخل زمین فوتبال بوده اما در خارج از زمین برای آن توافق می گردد یا مواردی که ارتباط کمی با داخل زمین دارد رسیدگی خواهد نمود. از این حیث کلیه فعالیت های اشخاص حقیقی و حقوقی طی مسابقات هفته های پایانی لیگ های برتر، دسته اول و دسته دوم با نظارت این کمیته و با دقت بسیار زیاد رصد خواهد شد.

وی اضافه کرد: هرگونه نقض قوانین اخلاقی و رفتارهایی که به تمامیت و اعتبار فوتبال کشور لطمه وارد کند، در کمیته اخلاق مورد آنالیز قرار خواهد گرفت و با متخلفین طبق مقررات برخورد خواهد شد.

رئیس کمیته اخلاق درباره سالم سازی محیط فوتبال گفت: در راستای سالم سازی محیط ورزش فوتبال و یاری به سلامت مسابقات، احتیاج به رعایت اخلاق حرفهای فوتبال است. بر همین اساس کلیه اشخاص فعال در حوزه فوتبال بایدبا صداقت به ارزش های درونی بازی جوانمردانه با رعایت تمام جنبه های اخلاق حرفه ­ای به قوانین و مقررات و اصول رفتاری در فوتبال کشور احترام گذاشته و در صورت ارتکاب تخلف مسئولیت اجتماعی رفتارهای خود را بپذیرند.

اسدی تأکید کرد: هدف کمیته اخلاق یاری به سلامت مسابقات، اطمینان از سالم بودن نتایج بدست آمده و توسعه ارتباطات سالم فی­ مابین کلیه عوامل ورزش فوتبال است. امید است با همت کلیه عوامل فوتبال این مهم محقق گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسدی: هر گونه نقض قوانین اخلاقی در کمیته اخلاق آنالیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسدی: هر گونه نقض قوانین اخلاقی در کمیته اخلاق آنالیز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید