احسان علوان زاده: نمی دانم در لیست مازاد هستم یا خیر، باید برای آینده فوتبالی ام تصمیمی درست بگیرم

به گزارش وبلاگ افرا، احسان علوان زاده، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس هنوز نمی داند در لیست مازاد سرخپوشان قرار گرفته است یا خیر.

احسان علوان زاده: نمی دانم در لیست مازاد هستم یا خیر، باید برای آینده فوتبالی ام تصمیمی درست بگیرم

احسان علوان زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ افرا در مورد احتمال ماندن یا جدایی اش از این تیم گفت: من به شهرمان سفر نموده ام و هنوز چیزی تعیین نیست. تصمیمی هم برای آینده نگرفته ام. فعلاً صبر می کنم تا ببینیم شرایط چگونه پیش خواهد رفت.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه گفته می گردد نامش در فهرست مازاد پرسپولیس واقع شده است، توضیح داد: نمی دانم در لیست مازاد پرسپولیس هستم یا خیر. مسئولان باشگاه هم فعلاً صحبتی با من انجام نداده اند.

خیلی ها معتقدند علوان زاده باید به تیمی برود که فرصت بازی داشته باشد.، علوان زاده در این مورد نیز گفت: بله، خیلی ها به من می گویند باید جایی باشم که بازی کنم و بیشتر دیده شوم. من باید همه شرایط را آنالیز کنم و برای آینده فوتبالی ام یک تصمیم درست بگیرم. واقعیت این است که پیشنهاد هم دارم، ولی هنوز تصمیمی نگرفته ام.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احسان علوان زاده: نمی دانم در لیست مازاد هستم یا خیر، باید برای آینده فوتبالی ام تصمیمی درست بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احسان علوان زاده: نمی دانم در لیست مازاد هستم یا خیر، باید برای آینده فوتبالی ام تصمیمی درست بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید