احتمال آبگرفتگی معابرشهری در بعضی نقاط کشور

به گزارش وبلاگ افرا، تهران - خبرنگاران - سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای خاطرنشان کرد با توجه به عبور موج تراز میانی، ناپایداری جو و افزایش ناپایداری فصلی جو، احتمال آبگرفتگی معابر شهری در بعضی از نقاط کشور وجود دارد.

احتمال آبگرفتگی معابرشهری در بعضی نقاط کشور

به گزارش روز دوشنبه وبلاگ افرا از سازمان هواشناسی، با فعالیت این موج بارش به صورت رگبار باران همراه با رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی و احتمال وقوع تگرگ و سیلاب ناگهانی در دره ها و مناطق کوهستانی و آبگرفتگی معابر در مناطق شهری وجود دارد، لذا به هموطنان در این مناطق توصیه می گردد احتیاط لازم را به عمل آورند.

بر این اساس دوشنبه 23 اردیبهشت ماه شمال خراسان رضوی، شمال استان سمنان و سه شنبه 24 اردیبهشت ماه جنوب گلستان، شرق مازندران، شرق و شمال شرق تهران، غرب استان سمنان، شمال و غرب و جنوب استان اصفهان، مناطق جنوبی استان کرمان، بعضی مناطق مرکزی استان فارس رگبار باران همراه با رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی و احتمال وقوع تگرگ و سیلاب ناگهانی رخ خواهد داد.

چهارشنبه 25 اردیبهشت نیز خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، شرق و شمال شرق تهران، غرب استان سمنان، جنوب استان اصفهان،بعضی مناطق چهارمحال و بختیاری، بعضی مناطق کهگیلویه و بویراحمد، مناطق جنوبی استان کرمان، شمال استان هرمزگان، استان فارس این شرایط را خواهند داشت.

علمی 9014**1485

منبع: ایرنا

به "احتمال آبگرفتگی معابرشهری در بعضی نقاط کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال آبگرفتگی معابرشهری در بعضی نقاط کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید