پاسخ بازیگران بازی تاج و تخت به انتقادها از فصل آخر

به گزارش وبلاگ افرا، آی سینما: دو ماه بعد از پخش آخرین فصل سریال بازی تاج و تخت بازیگران این مجموعه در آخرین گردهمایی خود در نمایشگاه کامیک کان مقابل هواداران نشستند و از سرانجام داستان گفتند. آنها سعی کردند به انتقادها از این فصل و سرانجام بندی گات هم پاسخ دهند.

پاسخ بازیگران بازی تاج و تخت به انتقادها از فصل آخر

به گزارش ورایتی در میزگرد بازیگران بازی تاج و تخت کانلث هیل بازیگر نقش لرد واریس با اشاره به درخواستی که از سوی هزاران نفر امضا شد تا اچ بی او فصل هشتم را دوباره بسازد، رسانه ها را سرزنش کرد: ما از طرفداری شما طی این سال ها متشکریم و فکر می کنم این بیشتر از کمپین ایجاد نفرت که از سوی رسانه ها راهنمایی شد، واقعیت دارد.

نیکلای کاستر والدو بازیگر نقش جیمی لنیستر در این نشست تاکید نمود محال بود سریال طوری به سرانجام برسد که همه را راضی کند: چه سرانجام بندی را دوست داشته باشید چه از آن متنفر باشید، عالی است.

او همچنین از فرجام شخصیتی که بازی می کرد، ابراز رضایت کرد.

کاستر والدو گفت: فکر می کنم این بی نظیر بود که او (جیمی لنیستر) در آغوش سرسی به آخر راه برسد. برای من معنی دار بود. این فقط نظر من است. این در حالی ست که چند نفر از حاضران مخالفت خود را با او ابراز کردند.

شوخی برگزار نمایندگان کامیک کان با بازیگران گات هم جالب بود که مقابل جایگاه هریک از آنها لیوان قهوه گذاشته بودند که به اشتباهی در فصل هشتم ارجاع داشت و خبرساز شد. در آن صحنه لیوان قهوه مقابل میزی که شخصیت های اصلی نشسته بودند، جا مانده بود.

میسی ویلیامز بازیگر نقش آریا استارک هم در این میزگرد درباره فرجام این شخصیت گفت: مطمئنم او اوقات خوشی خواهد داشت. که به سفر آریا برای کشف سرزمین های ناشناخته در غرب وستروس اشاره داشت.

آیزاک همپستد رایت بازیگر نقش برن استارک هم به شوخی گفت وستروس تحت پادشاهی برن کشوری تحت نظارت دائم است و او می داند هرکس مشغول چه کاری ست.

لیام کانینگهام بازیگر نقش سر داووس هم با اشاره به سریال مقدمه بازی تاج و تخت که داستانش ده هزار سال قبل از وقایع سریال اصلی می گذرد، به شوخی گفت که سازندگان باید اسم مقدمه را بهتره با داووس تماس بگیرید می گذاشتند. اشاره طنزآمیز او به سریال مقدمه برکینگ بد بود که با نام بهتره با سال تماس بگیرید عرضه شد.

بازیگران همچین درباره دیالوگ محبوب خود در کل بازی تاج و تها حرف زدند. کاستر والدو دیالوگ مشهور در را نگه دار را انتخاب کرد و ویلیامز هم به دیالوگ آریا یعنی امروز نه اشاره نمود.

قرار بود دیوید بنیاف و دی.بی وایس نویسندگان اصلی و خالقان سریال هم در این میزگرد حاضر باشند اما دو روز قبل از برگزاری اعلام شد آنها به دلیل مشغله کاری نمی توانند در کامیک کان شرکت نمایند.

9417

منبع: آی سینما

به "پاسخ بازیگران بازی تاج و تخت به انتقادها از فصل آخر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ بازیگران بازی تاج و تخت به انتقادها از فصل آخر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید