مدال برنز المپیاد استعدادهای برتر بر گردن گلف باز کرمانشاهی

به گزارش وبلاگ افرا، گلف باز کرمانشاهی در دومین دوره رقابت های المپیاد استعدادهای برتر ورزشی، مدال برنز این مسابقات را از آن خود کرد.

مدال برنز المپیاد استعدادهای برتر بر گردن گلف باز کرمانشاهی

به گزارش وبلاگ افرا، الهام اکبری رئیس هیات گلف استان کرمانشاه با اعلام این خبر اضافه نمود: نازنین ایزدپناه گلف باز کرمانشاهی در رده سنی 14تا 10 سال پس از ورزشکاران استان تهران و اصفهان به مقام سوم دست یافت و توانست مدال برنز این دوره از المپیاد را کسب کند. وی اظهار کرد: پارمیدا حیدری، مریم کهریزی و مهدیس نادری دیگر اعضای تیم گلف دختران کرمانشاه را تشکیل می دهند که در این دوره از المپیاد خوش درخشیدند و پیشرفت قابل قبولی داشتند و این موفقیت ها حاصل آموزش های صحیح و فنون تخصصی است که فریبا جعفری مربی تیم گلف استان در یک بازه زمانی فشرده در اختیار بازیکنان قرار داد.

رئیس هیات گلف کرمانشاه مطرح نمود: طرح استعدادیابی ورزشکاران، در واقع یک طرح نخبه یابی و شناسایی استعدادهای برتر برای 18 تا 10 ساله هاست که از یک سال گذشته با هدف شناسایی استعدادهای برتر برای حضور در رقابت های ورزشی بین المللی آغاز شد. اکبری ادامه داد: برای حضور اثربخش در این دوره از المپیاد سعی کردیم با برنامه ریزی استعدادهای برتر را از مدارس، باشگاه های ورزشی و علاقه مندان به این رشته ورزشی از اقصی نقاط استان مورد آموزش تخصصی و حرفه ای فنون اولیه و سپس پیشرفته گلف قرار دهیم. وی اظهار کرد: نفرات برگزیده این المپیاد به صورت مستقیم تحت نظارت کمیته استعدادیابی فدراسیون قرار می گیرند. رقابت گلف گروه دختران در رده سنی 18تا 10 سال و در 2 گروه 14تا 10 سال و 18تا 14 سال به میزبانی هیات گلف استان تهران و در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار گشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "مدال برنز المپیاد استعدادهای برتر بر گردن گلف باز کرمانشاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدال برنز المپیاد استعدادهای برتر بر گردن گلف باز کرمانشاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید