شجاعی: فقط مسئولان هستند که کارشان را انجام نمی دهند، برای رسیدن به موفقیت امکانات بهتر و بیشتر می خواهیم

به گزارش وبلاگ افرا، کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: خوشبختانه شرایط خوب است و در راه جام ملت ها بازی دوستانه ای با بولیوی خواهیم داشت که می تواند به برنامه های ما یاری کند.

شجاعی: فقط مسئولان هستند که کارشان را انجام نمی دهند، برای رسیدن به موفقیت امکانات بهتر و بیشتر می خواهیم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ افرا، مسعود شجاعی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی گفت: من اولین روز است که با تیم تمرین می کنم، اما تمرینات دو سه روز است که شروع گردیده است. این مشکل هم همیشه وجود داشته که بازیکنان لژیونر با دو سه روز تأخیر به اردوی می آیند. خوشبختانه شرایط خوب است و در راه جام ملت ها بازی دوستانه ای با بولیوی خواهیم داشت که می تواند به برنامه های ما یاری کند.

وی اضافه نمود: با این حال در اردوی فعلی ما این مشکل بازی های تدارکاتی بازهم وجود دارد. همانطور که در اردوی قبلی هم گفتم، ما از دو تاریخ برگزاری بازی دوستانه یکی را از دست می دهیم و فقط یک بازی دوستانه داریم که این شرایط به برنامه های تیم ملی ضربه می زند و به نظرم مسئولان باید فکری برای این مشکل نمایند. البته شاید خوب نباشد که این حرف را بزنم، اما باید بگویم ما به این شرایط عادت نموده ایم.

شجاعی درباره اینکه آیا این مسئله باعث لطمه خوردن به تیم ملی نمی گردد و چه کسی باید مسائل را حل نماید، یادآور شد: عملکرد تیم ملی در چند سال اخیر به خصوص در تورنمنت های مهم خوب بوده است. آخرین عملکرد هم در جام جهانی بود و همه دیدند چه نتایجی گرفتیم. به نظرم برای ادامه این روند باید شرایط و امکانات خوبی در اختیار تیم ملی باشد. زمین، توپ و لباس منظورم نیست، چون اینها امکانات اولیه است و در اردوی قبلی هم گفتم شرایط مان سخت است و برای رسیدن به موفقیت امکانات بهتر و بیشتر می خواهیم. ما کوشش می کنیم و مردم هم حمایت می نمایند و فکر می کنم فقط مسئولان هستند که کارشان را انجام نمی دهند. به نظرم باید آنها هم کارشان را انجام دهند. هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به این مسئله که آیا با این شرایط می توان به موفقیت تیم ملی در جام ملت ها امیدوار بود یا نه، گفت: ما که همیشه امیدواریم و کوشش مان را می کنیم. مانند جام جهانی که خیلی ها امیدوار نبودند اما ما رفتیم و کارمان را انجام دادیم. با این حال باید به این نکته توجه کرد که حریفان ما به سرعت حرکت می نمایند. حریفان ما با حداکثر امکانات و بازی های تدارکاتی مقابل ما قرار گرفته اند. اینکه غیرت و انگیزه را همیشه مطرح می کنیم وجود دارد، اما همیشه جواب نمی دهد. بالاخره امکانات هم باید وجود داشته باشد. ما غیرت و انگیزه مان را داریم و در کنار آن باید شرایط خوبی را هم فراهم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شجاعی: فقط مسئولان هستند که کارشان را انجام نمی دهند، برای رسیدن به موفقیت امکانات بهتر و بیشتر می خواهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاعی: فقط مسئولان هستند که کارشان را انجام نمی دهند، برای رسیدن به موفقیت امکانات بهتر و بیشتر می خواهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید