انواعی از زیباترین ست لباس آبی و زرد

به گزارش وبلاگ افرا، آبی یکی از رنگ هاییه که ما روزانه توی لباس هامون زیاد ازش استفاده میکنیم و اگه توی کمد لباس هامون رو نگاه کنیم، چندین دست بلوز و شلوار یا پیراهن های مختفل به رنگ آبی داریم. شلوار جین یکی از مهم ترین لباس هاییه که ما معمولا به تعداد زیاد اون و توی لباس هامون داریم. رنگ آبی به خاطر این که خاصیت آرامش بخشی داره، خیلی راحت میتونه جزو گزینه های روزانمون باشه. حالا من اینجا می خوام براتون انواعی از ست آبی و زرد رو براتون بگم که خیلی ست جذاب و قشنگی رو ایجاد میکنه در ادامه مطلب همراهم باشید.

انواعی از زیباترین ست لباس آبی و زرد

رنگ زرد درخشان و خیره کننده است. این رنگ، رنگی گرمی هست و در کنار رنگ آبی که رنگ سرد ه میتونه تعادل خیلی مناسبی رو توی رنگ لباس ایجاد بکنه. این ترکیب رنگ اگه توی زمینه پارچه آبی استفاده بشه یا حتی برای دو قسمت بلوز و شلوار جداگانه استفاده بشه میتونه جذابتر به نظر برسه.

یکی از ست هایی که میتونم بهتون پیشنهاد بدم اینه که میتونید این دو رنگ رو با هم ترکیبی بپوشید و از کیف های تک رنگ بهره ببرید. مثلا لباس کاملا آبی باشه و فقط رنگ کیف به رنگ زرد باشه. این ترکیب میتونه خیلی خاص به نظر برسه که فقط از یه قسمت زرد ستفاده کردین و این قسمت میتونه خیلی جلب توجه کنه و مهم باشه .

برای داشتن ظاهری بهتر میتونید از رنگ مخالف لباس اکسسوری انتخاب کنید. مثلا اگه پیراهنتون زرد هست از اکسسوری های آبی بهره ببرید. مثل گوشواره گردنبند و یا حتی گل سر آبی. این میتونه خیلی ترکیب شیکی باشه که با این دو رنگ می سازید.

منبع: مجله الکترونیک دونفره

به "انواعی از زیباترین ست لباس آبی و زرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انواعی از زیباترین ست لباس آبی و زرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید