استایل قرمز مشکی سپیده خداوردی در پست جدیدش

به گزارش وبلاگ افرا، خبرنگاران: سپیده خداوردی با انتشار عکسی از استایل قرمز مشکی خود رونمایی کرد.

استایل قرمز مشکی سپیده خداوردی در پست جدیدش

سپیده خداوردی متولد 6 اردیبهشت 1360 در تهران است. سپیده خداوردی بازیگر نوازنده و شاعر است. سپیده خداوردی تحصیل نموده هنرستان موسیقی و فارغ التحصیل لیسانس تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی است. سپیده خداوردی تجربه نوازندگی در ارکستر ملی و چاپ کتاب شعر هم دارد.سپیده خداوردی عکس جدیدی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

به گزارش وبلاگ افرا، سپیده خداوردی عکس جدیدی با استایل قرمز و مشکی از خودش منتشر کرد و در آن نوشت:

گاهی وقتا لازمه مثل یک رهبر ارکستر رفتار کنیم:

به همه پشت کنیم و مشغول کار خودمون باشیم.

چون درست بعد از اینکه کارمون تموم شد، همه اون کسانی که بهشون پشت نموده بودیم

مجبورن بلند بشن و تشویقمون کنن

مبارزه انسان را داغ می نماید

و تجربه انسان را پخته!

هر داغی روزی سرد می گردد، ولی هیچ پخته اى دیگر خام نمی گردد!

سپیده خداوردی شاگرد استاد شجریان

این بازیگر درباره پیشینه فعالیت هنری خود، گفت: متولد سال 60 هستم و از سال 68 یعنی از کودکی موسیقی می نوازم. از سال 79 تا کنون نیز حوزه کار تصویری را در پیش گرفته ام. در واقع از کلاس پنجم به عرصه موسیقی وارد شدم بعد هم در دانشگاه در رشته هنرهای دراماتیک درس خواندم و بعد هر دو را به همراه هم پیش بردم.

خداوردی اضافه کرد: از زمان شروع فعالیتم در زمینه بازیگری تقریباً همه سال ها را به بازی کردن در تئاترها، تله فیلم ها و سریال های مختلف مشغول بوده ام.

زمانی بود که تله فیلم های 90 دقیقه ای ساخته می شد و می توانستیم در زمان کوتاه آن را تمام کنیم، در آن مدت تله فیلم های زیادی را بازی کردم. حتی وقتی پسرم پنج ماهه بود هنوز سر ضبط سریال بودم، اما بعد از اتمام آن سریال به مدت یک سال کار نکردم.

این بازیگر که شاگرد محمد رضا شجریان در موسیقی نیز بوده است درباره سازهایی که می نوازد، توضیح داد: ساز شهبانگ که ساز ابداعی استاد شجریان و نماینده ساز کنترباس با بعضی تغییرات است را می نوازم. نمی توانم نبودن استاد شجریان را تصور کنم، چراکه پنج سال با ایشان مدام در تور بودیم.

استاد شجریان نگاه به زندگی، ادبیات، گوش دادن به موسیقی و بسیاری دیگر از درس های بزرگ را به من آموخت تا دنیایی بزرگ، زیبا، دوست داشتنی و سرشار از همدلی را بشناسم.

این مطلب از گروه وبگردی است و جنبه تفریح دارد.

منبع: رکنا

به "استایل قرمز مشکی سپیده خداوردی در پست جدیدش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استایل قرمز مشکی سپیده خداوردی در پست جدیدش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید